Творці бігової компанії New Run

Головна сторінка » Новини » Творці бігової компанії New Run

Уже п’ять років поспіль ми спостерігаємо, як розвивається бігова компанія New Run. Перші кроки були непростими, адже на той момент не так був популярний біг. Наполегливість і праця зараз дають свої результати — це стрімкий розвиток бігу в Україні і тисячі фінішерів.

Творення бігової компанії розпочалося із випадкової зустрічі на пробіжці Максима Кривенка і Діми Геращенка. Після цього до них в команду під’єдналися Максим Врадій і Інна Поперешнюк.

Максим Кривенко — бігун-марафонець/ультрамарафонець, триатлоніст, IRONMAN 70.3 Pula 2016 рік (Хорватія), директор і співзасновник бігових стартів New Run, кондитер, організатор спортивних подій, бізнесмен. Інтерв’ю із Максимом можна переглянути за посиланням тут.

Дмитро Геращенко — марафонець, засновник центру розвитку особистості «Мрія», сертифікований коуч та бізнес-тренер, мотиваційний спікер, співзасновник бігових подій від New Run. Інтерв’ю дивіться тут.

Діма поділився з нами секретом успіху: «Робота повинна приносити задоволення, повинна бути ціннісно наповненою і щоб допомагала тим кому ось ця допомога потрібна. Для мене основне є тим, що робота в компанії має будуватися таким чином, щоб отримувати зворотній позитивний ефект. При таких умовах буде і якість, і емоція, і зміст у продуктах компанії та у відносинах з користувачами. І основне, що компанія має робити добрі речі для світу — тоді світ її буде підтримувати. Продукт компанії має бути змістовним, емоційним, якісним та допомагати людям у їх запитах. Він повинен бути потрібен людям. Команда компанії повинна бути пронизана своїм продуктом чи послугою в кожній клітині мозку та тіла кожного учасника команди. Така команда зможе долати будь-які виклики в роботі, давати паростки крутим ідеям та супроводжувати їх якісний ріст».

Максим Врадій — співзасновник компанії New Run, член оргкомітету і, неочікувано для багатьох з вас — співвласник кондитерського виробництва та мережі магазинів солодощів. До першого івенту New Run у 2015 році Макс практично нічого не знав про шосейний біг. Проте гігантський ентузіазм та бажання відкривати нове дозволили йому швидко інтегруватися в біговий світ. Немає тих задач, котрі неможливо було б реалізувати — з такою установкою Максим починає новий день. У компанії працює в напрямку взаємодії з партнерами та державними структурами. Вважає, що успіх будь-якого проекту залежить від людей, які працюють над ним. А в New Run зібрались справжні віддані фанати своєї справи. Ніколи не здається, він — надійне плече для всієї команди. Більше інформації про Максима тут.

Інна Поперешнюк — український підприємець, меценат, громадська діячка, співзасновниця компанії Нова пошта, співвласниця ресторану «100 років тому вперед», бренд-амбасадор NEWRUN, засновниця проекту для дітей-сиріт «Команда чарівників». Нагадаємо, що Інна увійшла у рейтинг «100 найбільш впливових жінок України» за версією журналу «Фокус» (2016 рік), у рейтинг «ТОП-10 успішних бізнес-леді України» за версією журналу «Новое Время» (2019 рік), є володаркою премії «За жертовність і любов до України» від Патріарха Київського Філарета та преподобного Паісія Величковського в номінації «Громадська діяльність», має нагороду “Благодійник року” від Полтавської міської ради (2015). Інтерв’ю можна подивитися за посиланням тут.

Як повідомляє генеральний директор Максим Кривенко: «Думка про проводження забігів промайнула в травні 2015-го року. І перше запитання було — з ким ми це зробимо? Сьогодні наша команда — штатні співробітники компанії, це професіонали в своїх площинах роботи компанії. Кожен член нашої команди — це управлінець процесів або людей з персональною відповідальністю. 100-процентна результативність в дедлайні, професійна відповідальність, проектний режим роботи, позитивні комунікації, рішучість і розважливість, вміння співпрацювати — це ключові ознаки членів нашої команди. Крім штатної команди є ще стартова команда — вона в кілька разів більше — це теж команда професійних менеджерів і супервайзерів. Стартова команда управляє логістикою, вантажниками, збирачами, волонтерами, навігацією, службами міста та інше. Тобто управляє, власне, самим івентом. Стартова команда приймає справи у штатної за 7-10 днів до старту. На самому старті головна людина — це волонтер! Саме волонтери проводять старт в неділю«.

Секрет успіху New Run дуже простий — це робити бігові події якісно, правильно розтавляти пріоритети, рухатися у вірному напрямку, постійне самовдосконалення, правильна команда і любов до людей. А зареєструватися на новий сезон можна за посиланням.