SunOnMyRun або біг по любові

Головна сторінка » Новини » SunOnMyRun або біг по любові

Біг по любові. Ці два слова найкраще описують все те, що робить Марі Карачина в любительському біговому житті останні роки. Тому що тільки любов’ю можна пояснити те, коли одна людина просто бере і кличе на пробіжку всіх бажаючих в перший день осені о 5 годині ранку, а вони беруть і приходять, ще й в кількості 500+ чоловік!

Фото: Anastasia Kondratiuk

Марі тренує в Skinny & Strong Club, написала книгу «Never stop», пробігла всі мейджори і організовує любительські бігові івенти, кемпи та семінари. Якщо колись зустрічали або зустрінете дівчат в платтях і кросівках на вулицях Одеси або натовп бігунів на вулицях Києва о 5 годині ранку знайте, що це все справа рук Марі.

SunOnMyRun — івент, який Марі організовує вже декілька років, з кожним разом піднімаючи планку масовості. Якщо коротко, то SunOnMyRun це забіг, який проводиться двічі на рік: в перший день літа і перший день осені. На старті збираються сотні хворих (так вони себе самі називають) бігунів о 5 годині ранку і долають 5 км. Забіг 1 червня зібрав 500 чоловік, а сьогоднішній забіг (1 вересня), по словам організаторів, побив це досягнення. Важко точно порахувати скільки людей взяло участь, але хіба важлива кількість? Важливо те, що до київського пробігу приєднались і інші міста України і навіть за її межами люди зустрічали сонце біжучи. Для бігового ком’юніті України це унікальний кейс, враховуючи відсутність будь-якої реклами, спонсорів, контрактів і тд.

Тому, зустрівши раптом людей, які на світанку несуться центром міста не лякайтесь, так, можливо ці люди і хворі, але хвороба ця називається любов.