Розпочинайте бігати весною

Головна сторінка » Новини » Розпочинайте бігати весною

Звичайно, розпочинати бігати можна в будь-яку пору року, але весна, чи в кращому випадку початок літа — це найбільш позитивні дні для цього. Прокидається і розцвітає природа, появляється сонце, люди знімають теплий одяг і нарешті — більше починають посміхатися.

Все це якнайкраще сприяє втіленню вашої мрії про кардинальні зміни способу життя і зміни поганих звичок на корисні.

Але, якщо ви розпочинаєте зараз (весною) бігати з метою відмінно виглядати літом на пляжі, при цьому маючи зайву вагу, то можемо вас розчарувати.

Для того, щоб сильно схуднути і при цьому не нашкодити собі, бігати потрібно було ще осінню, а то і рік назад. Но для корекції фігури — це відмінний спосіб.

Існують і приємні новини. Як тільки ви втягнетесь в біг, або ще краще в тріатлон, вам буде байдуже, як ви виглядаєте. Ви будете постійно помічати неприривні зміни в усіх аспектах життя в кращу сторону.

У вас в будь-якому випадку з’явиться багато прихильників/прихильниць. І, якщо для вас це важливо, то захоплення (і навіть в деякому випадку заздрість) зі сторони спостерігаючих вам точно забезпечена. Так що бігайте для себе, а ідеальна фігура і здоров’я прийдуть самі собою.

Для того, хто відчуває себе самотнім навіть у великому мегаполісі, теж настав найкращий час одягти бігові кросівки. Тому що літом проводяться багато марафонів, після участі в яких, ваша думка про самотність розвіється як туман.

Забіги проводяться на різні дистанції, зазвичай вони розпочинаються з 10 км, які ви з легкістю пробіжите уже через пару місяців після початку тренувань.

В 99% випадків після першого марафону (чи іншої дисципліни) ви розпочнете вивчати де і коли відбуватиметься наступний.

Звичайно, марафони проводяться зимою і в екстремальних умовах. Ними ви також пізніше зацікавитеся. Но зараз ми говоримо лише про початок вашого здорового образу життя і про перший крок у світ, де сірі похмурні дні перестануть такими бути.

В загальному, це звичайне насолодження життям, яке просто було втрачено через роботу, метушню міста, ілюзії про відпочинок, відсутність зв’язку з природою, і звичайно поганими звичками, куди ж без них.

Тож, якщо ви до цього часу ще не вирішили почати бігати, то зараз — якраз той час. Прокидайтеся разом із весною, відкидайте всі відмовки і надягайте бігові кросівки!