Карантин. Перенесення офіційних стартів

Головна сторінка » Новини » Карантин. Перенесення офіційних стартів

Вже більше як місяць весь світ зокрема і все бігове ком’юніті живе в умовах карантину. Пандемія нахлинула якраз на самому старті бігового сезону, тому всі офіційні старти і взагалі всі масові події будь-якого характеру були скасовані або перенесенні.

На момент публікації статті (03.05.2020) інформація по перенесенню усіх головних бігових івентів України, Європи та світу виглядає наступним чином.

Київський півмарафон, який мав відбутись цієї весни перенесено на 20 вересня 2020 року. Київський марафон (Wizz Air Kyiv City Marathon) перенесений на 1 листопада 2020 року.

Лондонський марафон, на якому повинна була відбутись легендарна битва між Еліудом Кіпчоге та Кененісом Бекеле все-таки відбудеться, але 4 жовтня 2020 року.

Півмарафон в Гдині, в рамках якого буде проходити чемпіонат світу з півмарафону пройде 17 жовтня 2020 року.

Паризький марафон закріпив за собою 18 жовтня 2020 року

Празький півмарафон та марафон перенесені на 6 вересня та 11 жовтня відповідно.

Берлінський марафон планується на 24 жовтня 2020 року. Якраз тоді в Німеччині закінчується заборона на проведення масових заходів.

І 124-й Бостонський марафон при сприятливих умовах пройде 14 вересня 2020 року.

Тому, якщо COVID-19 знову не скоректує плани, то нас з вами чекає справжня золота бігова осінь. Ну і звичайно всі реєстрації зроблені до карантину залишаються актуальними і переносяться на нову дату разом з забігами.