Огляд спортивного харчування Nutrixxion

Головна сторінка » Новини » Огляд спортивного харчування Nutrixxion

Офіційне представництво в Україні nutrixxion.com.ua .

Як багато ви знаєте про спортивне харчування? І чи знаєте, що воно впливає на працездатність до, під час і після тренування? Ось чому, правильний вибір спортивного харчування в подальшому може вплинути на покращення спортивних результатів.

Спортивне харчування — це своєрідне паливо, яке забезпечує наше тіло енергією і корисними вітамінами, і це є основою успіху. Воно є унікальним, може бути спланованим в залежності від його використання.

Спортсмени часто шукають альтернативне харчування, яке б підійшло кожному для досягнення найкращих результатів і ось чому ми пропонуємо розібратися із спортивним харчуванням Nutrixxion і переконатися в правильності його вживання і на які види тренувань воно підходить.

Nutrixxion уже багато років розробляє продукцію, що базується на потребах спортсменів-любителів та професіоналів. В асортимент продукції входить все, що може знадобитися сучасному спортсмену для тренування та змагань.

Nutrixxion — німецький виробник і до України він прийшов в 2016 році.

Безсумнівно, тренуючись наш організм потребує правильне і вчасне харчування незалежно, яким видом спорту ми займаємося. А от як правильно вживати, для яких дистанцій воно підходить, для кого підходить і із чого складається ви дізнаєтеся в цьому матеріалі. Поїхали!

Перш ніж підходити до тренувального плану вам підійдуть порошки, які містять магній. Під час занять ваш організм потребуватиме вуглеводів та мінералів, які містяться в гелях, батончиках та електролітних напоях. І звичайно, після тренування, в допомогу прийдуть порошки, для відновлення.

Для спортсменів, які полюбляють довготривале катання на велосипеді чи пробіжки на свіжому повітрі підійдуть порошки Iso Refresher (700 гр.) для приготування напою з вуглеводами та мінерами. Всім відомий той факт, що якраз вуглеводи є одними із складових повноцінного раціону харчування спортсмена і є головним джерелом вироблення енергії в організмі. Iso Refresher (700 гр.) вважається базовим порошком для приготування напоїв, є в двох смаках — лимону і грейпфруту, вистачає на 20-25 пляшок.

Nutrixxion Iso Refresher (700 гр.)

Endurance Drink — напій, який розроблений для довготривалих і виснажливих тренувань. Це якраз універсальний напій-ізотонік, який крім вуглеводів містить мінерали, вітаміни, амінокислоти (ВСАА) і L-карнітин. Так, як під час тренування витрачається водно-сольовий баланс і працездатність організму, цей напій стане порятунком. На вибір є смак лимон, апельсин, червоні фрукти.

Nutrixxion Endurance Drink

Endurance XX Force — порошок, для приготування спортивного «турбо» напою для великих навантажень і в особливості для важливих змагань. В додаток він має в своєму складі кофеїн і таурин.

Nutrixxion Endurance XX Force

Енергетичні гелі розроблені для тих, хто займається триатлоном або бігає довгі дистанції. За рахунок глюкози, кофеїна і вітамінів організм отримує підзарядку. До вибору смаків Nutrixxion Energy gel є апельсин, банан, кола-лимон, лакриця, лимонний фреш, маренка запашна, полуниця, цитрус, полуниця-ваніль. Вони солодкі але мають освіжаюче відчуття і можна приймати до початку тренувань і запивати великою кількістю води. Гель XX-Force відрізняється подвійним вмістом кофеїну і розрахований на тренування і змагання для надвеликих відстаней. Важливо, якщо ви збираєтеся використовувати гелі на змаганнях, то їх потрібно протестувати на тренуваннях.

Nutrixxion Energy gel

Енергетичні батончики Energy bar легко засвоюються і можна вживати в якості між основними перекусами. Вони підвищують фізичну активність і в самий раз підходять, якщо потрібно одразу щось перекусити. Для вибору є багато смаків.

Nutrixxion Energy bar

Recovery або відновлюючий спортивний напій — особливий напій, задачею якого є відновити енергію, гідратацію і електролітичний баланс. Рекомендується використовувати в період роботи на витривалість і на довгі тренування для різноманітних маршрутів. Напою вистачає приблизно на 20 порцій, смак апельсиновий.

Nutrixxion Recovery

Для відновленнядля вам підійдуть Протеїн Whey Isolate 100 (для жінок смак полуниця-банан) і Протеїн Whey Isolate 100 (для чоловіків смак ваніль). Німецький виробник використав найвищу якість виробництва і тому він вважається одним із найкращим спортивним харчування для відновлення після важких навантажень. Ця добавка ваш кращий друг, якщо метою є нарощування м’язової маси. Протеїн абсолютно нешкідливий для організму, так як є натуральним компонентом.

Nutrixxion Whey Isolate 100 (для чоловіків)
Nutrixxion Whey Isolate 100 (для жінок)

L-Carnitin жувальні таблетки незамінне доповнююче харчування в раціоні спортсмена і активізує процес спалювання жиру (переробляє жири в енергію), руйнує наявні і запобігає відкладення жиру, понижує в крові рівень тригліцеридів і холестерину, стимулює живлення серцевого м’яза, підвищує працездатность, стимулює імунітет. Рекомендована добова доза L-Carnitin для дорослих людей, які регулярно займаються спортом – 1500-3000 мг або 1-2 шт. до початку спортивних тренувань. L-Carnitin від Nutrixxion дозволяє відтермінувати виснаження і завжди є додатковою енергією для організму.

Nutrixxion L-Carnitin

Magnesium 375 (+B6 Vitamin) Магній з вітаміном B6 — обов’язкова і незамінна харчова добавка із Магнієм, який запобігає виникненню спазмів. Підходить при довготривалих тренуваннях, під час яких витрачається багато води і електролітів. Вживати треба напередодні змагання ввечері, смак лимон. Рекомендація — випивати один шот на день.

Nutrixxion Magnesium 375 (+B6 Vitamin)

Енергетик XX Nytro підійде всім для тривалих тренувань або змагань. Коли залишається подолати останні кілометри він буде незамінним. Високий вміст кофеїну, гуарани та аналіну підвищує працездатність та надає енергію, коли вона починає згасати.

Nutrixxion XX Nytro

Protein bar протеїновий батончик — це не ласощі, а альтернатива повноцінному прийому їжі або прийому спортивних добавок. У житті буває різне, і може статися так, що в належний час не буде можливості поїсти, а як ми пам’ятаємо повноцінне харчування дуже важливо для атлетів, так що в цьому випадку батончики можуть бути дуже корисні. Його можна приймати: протягом дня, в перебігу дня при неможливості поїсти або зробити протеїновий коктейль (у такому разі в батончику повинно бути високий вміст білка); до тренування, перед тренуванням (за годину) — високовуглеводний спортивний батончик дасть організму так звану швидку енергію для інтенсивного тренінгу; під час занять у залі, під час тренування — прийом батончика підтримає рівень білка в організмі і глюкози в крові. Під час занять спортсмен може відчути сильний голод, який дійсно буде заважати і знижувати результативність тренінгу. Протеїновий батончик ідеальний для такого перекусу не тільки своїми поживними властивостями, але й тим, що він не викликає тяжкості в шлунку і легко засвоюється.

Nutrixxion Protein

Всі ми знаємо, якщо німецьке виробництво, це точно якість! Компанія Nutrixxion ніколи не гналася за конкурентами, вони просто зробили якісний продукт, який веде до результатів.

Пам’ятайте! У здоровому харчуванні — здоровий дух!