Українські забіги першого дня Нового 2020 року

Головна сторінка » Новини » Українські забіги першого дня Нового 2020 року

Чим ближче Новий рік, тим більше святкових забігів готується для нас майже в усіх куточках України. Головне в таких змаганнях — це святкова атмосфера і зустріч всіх любителей бігу. Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш, тому загадуємо найцінніше і біжимо в рік, що настає зі здоровим глуздом і цілями!

І ось вам цікавий список забігів першого дня Нового року, в яких ви просто зобов’язані взяти участь.

Новорічний забіг Kharkiv New Year Run 2020

Дата: 1 січня 2020 року
Реєстрація: тут
Місце: Харків, Білгородське Шосе 1 (Велоцентр)

Спортивне свято, що має на меті популяризувати здоровий спосіб життя та водночас створити новорічно-різдвяне свято з безліччю веселощів та подарунків. В усіх любителів бігу буде можливість цікаво і незабутньо розпочати біговий сезон. Доступно дві дистанції — 20 км і 10 км.

Новорічний Фан Ран. Перший забіг 2020 року

Дата: 1 січня 2020 року
Реєстрація: тут
Місце: Київ, Маріїнський парк (біля Музею Води)

Вже традиційним стає цей забіг першого дня Нового року. У вас буде можливість зустріти свій перший день в колі бігових друзів і отримати новорічний подарунок. Цікава і рівна траса при чистому повітрі в одному із парків міста буде очікувати кожного зареєстрованого. На вибір є тільки одна дистанція — 3,5 км. Вже п’ятий рік поспіль цей забіг організовує Top Runners.

Забіг Vinnytsia New Year Run 2020

Дата: 1 січня 2020 року
Реєстрація: тут
Місце: Вінниця, вул.Старуховського, Парк дружби народів

Нові дистанції, нові маршрути, нові емоції, нові медалі будуть чекати на кожного. Є можливість зареєструватися на 3-5-10 км і отримати набір подарунків, медаль фінішера, відпочити і зробити багато фотографій. Приходіть із родиною, колегами, друзями, домашніми тваринами та пробіжіть свої перші кілометри Нового року. На цей захід є обов’язковий дрес код — новорічне вбрання.

Забіг обіцянок

Дата: 1 січня 2020 року
Реєстрація: тут
Місце: Черкаси, Площа Соборності

Забіг обіцянок — це безкоштовний забіг для всіх! Дати обіцянку. Виконати її. Змінити своє життя. Щорічно 1-го січня тисячі людей збираються по-всьому світу, щоб пробігти з особистими обіцянками.
Особлива магія навіть в дистанції — 2020 метрів. Пробігти цю дистанцію під силу кожному. Навіть тим, хто ніколи не бігав раніше. А якщо людина виходить на пробіжку в честь своїх обіцянок 1-го січня, то її не зупинити на шляху. А якщо дуже захочеться, то можна пробігти і більше. І саме тут можна знайти компанію однодумців і разом із ними бігати всюди. Захід буде відбуватися в 12 год. біля цетральної ялинка міста (Площа Соборності). Головний атрибут — червона шапочка Санти.

Забіг мрії на 2020 метрів

Дата: 1 січня 2020 року
Реєстрація: тут
Місце: Миколаїв, Шевченківський сквер (навпроти БК Будівельників)

Традиційно-спортивним вважається цей забіг для всіх бажаючих місцевих жителів і гостей міста, мета якого є активний відпочинок, пропагування здорового способу життя та благодійний збір коштів на розвиток спорту в Миколаєві. Прийдіть 1 січня на 14:00 і пробіжіть символічну дистанцію — 2020 метрів. На старті буде отримання стартового номеру, з другого боку потрібно буде написати свою мрію і в честь першого дня пробігти і здійснити її. На фініші всіх чекатиме гарячий чай із смаколиками від організаторів. Цей забіг вважається одним із найатмосфернішим в місті Миколаєві.

Пробіг Нового року 2020 метрів

Дата: 1 січня 2020 року
Реєстрація: відсутня
Місце: Чернівці, парк ім. Т.Г.Шевченка

Всіх гостинно запрошує чарівне місто Чернівці на забіг, який організовує Юлія Филипчук для всіх бажаючих о 12:00 годині. Зустріч відбудеться на центральній алеї біля фонтану в парку ім. Т.Г.Шевченка. Організатори наголошують, що це найкращий спосіб розпочати перший день Нового року. Головні умови бігу-це посмішка і хороший настрій.

Новорічний забіг 20 км 20 м «Біжи до мрії»

Дата: 1 cічня 2020 року
Реєстрація: відсутня
Місце: Миколаїв, площа Соборності

Зустріньте Новий рік традиційною пробіжкою в 20 км 20 м в колі однодумців, біжучи маршрутом по-місцевих вуличках. Збір бігунів відбудеться в 10:45, старт розпочнеться в 11:00.

Забіг NewRun Crazy Santa Challenge

Дата: 1 січня 2020 року
Реєстрація: відсутня
Місце: Полтава, Корпусний парк (з-боку Кадецького корпусу)

Початок Нового року пробіжкою — це уже залізна традиція. 6-й рік поспіль, о 9 годині ранку розпочнеться пробіг в 5 км. Всі бігуни, які не будуть приймати участь можуть просто прийти і розділити святкову атмосферу із учасниками. Команда NEWRUN запрошує всіх повеселитися і нагороджуватиме переможців (1-3 місце) в категоріях чоловіки і жінки. На фініші звичайно для всіх очікуватиметься пунки харчування.

І пам’ятайте: Ваші бажання обов’язково здійсняться, головне-повірити і бігти в правильному напрямку!