Еліуд Кіпчоге. Марафон із 2 годин, спроба №2

Головна сторінка » Новини » Еліуд Кіпчоге. Марафон із 2 годин, спроба №2
Відновимо в пам'яті хронологію подій останніх 2 років

2017 рік. Еліуд Кіпчоге бере участь в проекті компанії Nike — Breaking2. Ціль — вибігти марафон із 2 годин. Забіг проходив на автодромі в місті Монца, Італія. Кенієц в супроводі 30 пейсмейкерів фінішує з найкращим часом в історії — 2:00:25.

2018 рік. Еліуд Кіпчоге встановлює світовий рекорд на Берлінському марафоні, пробігши 42 км за космічних 2:01:39. Автор був на тому забігові і поділився емоціями тут.

2019 рік. Англійський нафтохімічний гігант, компанія INEOS анонсує проект Ineos 1:59 Challenge в рамках якого легендарний марафонець спробує з другої спроби вибігти марафон із 2 годин.

Для забігу було вибрано місто Відень, Австрія. Дата забігу — 12 жовтня, при умові сприятливої погоди, в іншому разі стартове вікно буде продовжено до 20 жовтня.

Після Лондонського марафону (теж перемога з рекордом траси — 02:02:37) Еліуд повністю погрузився в підготовку до осіннього челенджу. За тим як Кіпчоге тренується можна слідкувати на сайті проекта — ineos159challenge.com і, також, в соцмережах. Забіг буде проходити в центрі міста по прямому відрізку 9.6 км, який потрібно буде пробігти 4.4 рази, в живу виглядати буде це приблизно так:

В кенійця є всі шанси для того, щоб назавжди закріпити своє ім’я в історії світового спорту. За плечима перемоги в найпрестижніших марафонах, олімпійське золото і світовий рекорд. Залишилась одна непідкорена вершина, щоб девіз «No human is limited», який Еліуд проніс через все своє спортивне життя став реальністю.

В рамках проекту вже вийшло 2 документальних мініфільма, в яких чемпіон розказує про свої тренування, побут, сім’ю і тих хто йому допомагає йти до мети. Також, при перегляді не залишаться непоміченими чудові аутентичні краєвиди Кенії і душевні розмови спортсменів за чаєм.