Марафон в Осло (BMW Oslo Marathon 2019)

Головна сторінка » Новини » Марафон в Осло (BMW Oslo Marathon 2019)
Дата проведення: 21 вересня 2019
Місце проведення: Осло, Норвегія
Сайт: oslomaraton.no 
Реєстрація: 69-93€ 

23-й BMW Oslo Marathon вмістить цього року порядка 15 тисяч учасників на всіх дистанціях. які пробіжаться неймовірно красивими вулицями Осло під супровід палкої підримки місцевих жителів.

Цей марафон являється одним із найбільших і одним із найкраще організованих марафонів Норвегії і має всі реєстраційні рівні з відстанню до 3 км, 10 км, 21.1 км, 42.2 км і 73 км «Ultra» — так званий біговий ультратриатлон.

«Це ексклюзивний захід, де майже кожен знайде виклик, відповідний його здібностям. Учасники варіюються від професіоналів і до новачків», — говорить менеджер з комунікацій Кетрін Стенсакер.

Реєстраційний внесок для участі в марафоні становить від 65 євро до 88 євро в залежності від дати реєстрації.

На цей славнозвісний забіг можна легко добратися дешевими лоукостами зі Львова або Києва до Варшави-Осло і назад. З аеропорта можна доїхати автобусом або на метро в центр міста (11-33 євро). Проживання в столиці Норвегії для бюджетного бігуна буде не дешевим. Але, якщо пошукати варіанти, наприклад, такі як «Anker Apartment», який розташований 2,2 км від центру, то доба проживання там буде коштувати приблизно 25 євро за дорослу особу.

Марафон в Осло починається і закінчується перед ратушею з видом на красивий фіорд Осло. Марафонці проходять два кола напівмарафону. Траса марафону сертифікована AIMS. Маршрут проходить через кілька різних районів Осло, а також через багато різних найвідоміших визначних пам’яток міста, таких як Фрогнер, Акер Брюгге і Оперний театр. З багатьох місць уздовж траси бігунам відкривається вид на фіорд Осло з його човнами і гаванями.

Марафон має ліміт часу шість годин. Це потрібно запам’ятати.

Пункти освіження і харчування розташовані не далі, ніж через кожні 5 км траси (11 пунктів на трасі марафону і 5 пунктів на трасі напівмарафону). Атлетам пропонують питну воду, ізотоніки Maxim і Red Bull, Cola, Ali Coffee, фрукти.

Важливим етапом марафону є отримання стартових пакетів. Для цього потрібно знати свій біговий номер, який приходить за тиждень до змагання на електоронну пошту і мати з собою документи, що засвідчують вас.

Пункти прийому особистих речей учасників працюють з 8:30 до 18:30 21 вересня 2019 недалеко від зони старту на площі Fridtjof Nansens plass за Ратушею (Rådhuset). До сумки з речами необхідно прикріпити картку зі своїм стартовим номером (сумка для речей і картка входять в стартовий пакет учасника). Забрати речі після фінішу можна, пред’явивши свій стартовий номер.

Отримання стартового номера-Rolf Strangers Plass 1
0151 OSLO

Заходи цього року розпочнуться 20 вересня з 3-х кілометрового вечірнього забігу в якості розминки, а вже 21 вересня пройде марафон і напівмарафон.

Лайфхак: по мобільному додатку UltimateLIVE! можна в реальному часі відстежувати прогрес будь-якого бігуна на дистанції напівмарафону чи марафону.