23-й Конгрес AIMS

Головна сторінка » Новини » 23-й Конгрес AIMS

Асоціація міжнародних марафонів і пробігів (AIMS) визначилася із датою наступного 23-го конгресу. Тож, всі бажаючі мають можливість зареєструватися і бути частиною Міжнародного конгресу AIMS, який відбудеться з 23 по 26 квітня в туристичному місті Грузії — Батумі.

Головна тема конгресу — «Підвищення бігового досвіду за допомогою технологій сучасності» і як ці технології зможуть покращити бігунам спортивне життя, а організаторам — в проведенні їхніх заходів.

Конгрес обіцяє бути масштабним і вражаючим. Зареєструватися і стати частиною великої спортивної події можна тут.

В рамках цього конгресу, 25-го квітня, в третій раз відбудеться півмарафон «The Great Batumi Night Race», на якому учасники зможуть насолодитися бігом вздовж берега Чорного моря, старого міста і незабутнім видом на гори Кавказу. Унікальність цього забігу -комфортна обстановка і кліматичні умови. Реєстрація на офіційному сайті.

The Great Batumi Night Race

Конгрес буде проводитися в готелі, який виступає і партнером заходу — Hilton Batumi. Учасники також зможуть не тільки послухати досвід професійних ораторів, а й користуватися трансфером вздовж берега Чорного моря в будь-який час доби.

Тож, якщо ви ще до цього часу вагались куди поїхати на весняний старт — з’явився чудовий варіант, не зволікайте!