10 питань бігуну. Марічка Падалко

Головна сторінка » Інтерв'ю » 10 питань бігуну. Марічка Падалко

Марічка Падалко — відома українська телеведуча, ведуча ТСН на каналі 1+1, журналіст, марафонка, плавчиня, перекладач, бігова туристка, благодійниця.

Розкажіть будь ласка, коли у вас відбулася перша зустріч із біговим спортом і за яких обставин?

Навесні 2015-го року наш канал підтримав ініціативу благодійного фонду «Таблеточки» взяти участь у благодійному забігу в рамках Київського напівмарафону. Я теж погодилася бігти. Думаю, ну два кілометри якось пробіжу. Спробувала на дачі трохи пробігтися. Ніби вийшло, хоча на самому забігу я ледь добігла цю коротку дистанцію, але мене захопила сама атмосфера старту, багато щасливих спортивних людей навколо. Відтоді почала бігати регулярно і за рік на тому ж заході вже бігла 21 км.

Підтримка благодійного фонду ‘Таблеточки’ (Київ, Україна)

Як біг допомагає вам в роботі? Як поєднуєте робоче життя на екрані і спортивне життя?

Біг для мене — найкращий антистрес, гарантоване джерело хорошого настрою і найкращий відпочинок від роботи, причому беспосередньо після неї. Я дуже часто повертаюся з ефірів пробіжкою додому. І, звісно біг допомагає мені тримати себе в формі. Мені як людині з хронічною хворобою щитовидки — це дуже непросто.

Ви прекрасно виглядаєте! Який ваш секрет краси?

Ще не визначилася). Спочатку треба повірити, що ти гарно виглядаєш, потім вже шукати секрети, я поки на цьому шляху. Поки те, що я роблю — регулярні фізичні навантаження до 6 разів на тиждень, відмова від цукру, багато води, і останнім часом практикую проміжки між прийомами їжі до 16 годин, так зване інтервальне голодування.

New Generation of Women Leaders 2019 (Київ, Україна)

На вашу думку, як правильно підготуватися до першого офіційного старту?

Почитати про елементарні правила проведення стартів, вивчити брошуру в стартовому пакеті, поспілкуватися з тими, хто вже бігав. Я навіть не знала, де номер чіпляти. І оскільки «Таблеточки» для нас підготували красиві футболки на мій другий  старт 10 км, я вирішила, що не можна затуляти номером таку красу, і повісила його на спину. В результаті — жодного фото із забігу, бо програма розпізнає людей за номерами. Не знала ще, що не можна перетинати зайвий раз стартові ворота, які фіксують бігунів, а я на свій старт зайшла з іншого боку, і мене потім довго не могли розшукати в протоколах.

Poltava Half Marathon 2018 (Полтава, Україна)

Скільки у вас на рахунку офіційних бігових стартів і в яких країнах ви бігали?

13 чи 14 напівмарафонів і один марафон. За місяць — другий. Закордоном вперше бігли з чоловіком цієї весни у Ризі.

Riga Lattelecom Marathon 2019 (Рига, Латвія)

Ідея переплисти Босфор. Звідки вона взялася? Які враження?

Bosphorus Cross Continental Swim 2018

Напевно, ідея взялася з фейсбуку. Мене дуже захоплювали розповіді моїх друзів, які це зробили. За враженнями, напевно, це найсильніші після народження дітей.

Порекомендуйте нашим читачам, де найкраще на вашу думку, пробігти перший забіг.

Вдома і стіни допомагають — це, напевно, дуже підходить для першого забігу. Київ, хоч і має дуже складний ландшафт для бігу і не має багато підтримки уздовж траси, але я не уявляю, чи змогла б я бігти свій перший марафон в іншому місті. Та і другий не уявляю теж поки не в Києві. Щодо інших факторів, то треба обирати перевірених організаторів, особливо, якщо ви — новачок. Досвідчені бігуни дадуть собі раду, якщо раптом на дистанції не опиниться пункт харчування, буде недостатньо води, або не дай боже, відстуня медична підтримка, а от тим, хто біжить вперше, краще не ризикувати. 

Color Run 2016 (Київ, Україна)

Які ваші спортивні плани? Де ми вас побачимо найблищим часом?

Зараз готуюся до ювілейного Київського марафону 6 жовтня. Наступного року планую навесні бігти напівмарафон у Празі.

Wizz Air Kyiv City Marathon 2019 (Київ, Україна)

Ваші емоції, почуття, враження після перетину фінішної лінії?

Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 (Київ, Україна)

Велика гордість за себе, і за чоловіка, і за нас вдвох. Я дуже рідко в «іншому» житті даю собі високі оцінки, комплекс відмінниці змушує лише шукати недоліки. А от цілу добу (!) після фінішу марафону два роки тому, я собі казала «Я крута!» .Напевно, я скучила за цим відчуттям.

Побажання нашим читачам від телеведучої і марафонки Марічки Падалко.

Презентація книги-мандрівки ‘Україна’ (Київ, Україна)

Бажаю всім, і собі теж, більше себе цінувати, більше вірити в себе і пам’ятати, що всі бар’єри —  в нас в голові. І в ній  і починається наш перший забіг чи перший марафон. Та і триває він там, а не в ногах чи грудях.