10 питань бігуну. Євгенія Романовська

Головна сторінка » Тексти » 10 питань » 10 питань бігуну. Євгенія Романовська

Євгенія Романовська — ультрамарафонка, організаторка заходів у компаніях Global Events Group та Time To Eat, авторка бігових текстів, блогерка, бігова туристка, благодійниця, Zero waste дівчина.

Як в твоє життя прийшла любов до бігу? На скільки біг змінив його?

Біг – неймовірно все змінив, буквально з ніг на голову. Біг прийшов ще у далекому 2014 році, а от любов до нього була не одразу. Перші тренування були крізь « Не хочу це робити», але коли я побачила віру в мене від тренерки, всередині мене почалися зміни і це був початок любові до бігу.

Як тобі вдається поєднувати роботу з бігом?

В мене дуже лояльні компанії до бігу, мої колеги та керівництво теж фанати спорту та бігу, тож з розумінням відносяться до подорожей, та навіть інколи приєднуються. Тренуватися іноді важко, бо я вимушена це робити дуже рано, бувало і о 3 ранку, та після роботи. Але мій самий улюблений спосіб дістатися до дому після роботи – біг.

Скільки разів на тиждень ти тренуєшся і де саме можна тебе побачити ?

Мене важко побачити, бо бігаю десь об одинадцятій вечора, а освітлення вулиць в Одесі не дуже гарне. Бігаю на море, або по району де живу. Тренуюсь 2-3 рази на тиждень в середньому.

Розкажи про свій біговий список країн, де бігала, що сподобалось?

Якщо говорити про офіціальні забіги то у Польщі, Латвії, Молдові, Росії та у Білорусії. А якщо про місця де я мандрувала і бігала містом то це була Іспанія, Чехія, Австрія, Литва, Туреччина. Цього року додам ще декілька нових країн! Люблю бігати та відкривати нові міста.

Ти береш участь в багатьох стартах, яка кінцева ціль твоїх забігів ?

Отримувати задоволення від процесу, та гарна медалька.

На твою думку потрібно готуватися до забігів ?

Потрібно готуватися. Якщо це перший серйозний забіг – то краще заздалегідь та з тренером або тренеркою. Марафон за 2 тижня з дивану – це не працює. Якщо у вас уже є досвід – то тут головне регулярні тренування. Швидкісні роботи, вправи, довгі пробіжки, відпочинок.

Порекомендуй нашим читачам хороший забіг, який на твою думку повинен бути в їхньому списку

Юля, я чекаю на відкат, бо це Chernivtsi Half Marathon. Неймовірно душевний та гарний забіг. Сімейний, бо Юля робить його зі своїм чоловіком та сином.

Chernivtsi Half Marahon

Ти із небагатьох бігових дівчат, яка за допомогою бігу збирає гроші для собак. Розкажи про цей вид благодійності?

Одного разу моя знайома запропонували мені пробігти не просто так, а заради благодійності. Мені дуже сподобалась ця ідея. Ми обидві любимо собак , кожна біжить напівмарафон, це 21.1 км., а разом на 2х це буде 42.2 км, тож вирішили нагодувати 42 собаки з притулку Сіріус. Ми зібрали грошей навіть більше. Наступного року я бігла зі своїм найкращім другом Олександром і ми знов збирали гроші, просто було цікаво зібрати більше ніж минулого року та знову віддати це в притулок Сіріус. І в нас це вийшло. Ще був досвід, що за допомогою забігу я збирала гроші на допомогу своїй онкохворій знайомій. Спорт допомагає мені робити добро.

Як правильно відновитися після тренування/забігу?

Наступного дня зробити легку пробіжку, або прогулянку. Добре розім`ятися. Сходити на масаж. Виспатися. Смачно поїсти. Головне прислухатися до свого організму, що він потребує, всі ми різні.

Побажання від ультрамарафонки Євгенії Романовської

Знайти себе в будь якому виді спорту, займатися ним регулярно та в задоволення. Робити добро, жити в гармонії з собою та зі світом, не забувати про відпочинок, смачно їсти та мандрувати.